Vpis v vrtec

V vrtec vključujemo predšolske otroke od dopolnjenega enajstega meseca dalje, do vstopa v osnovno šolo. Otroke vpisujemo in sprejemamo na podlagi prijav skozi vse leto.

Izpolnjen obrazec »Vloga za sprejem otroka v vrtec«  lahko prinesete osebno ali pošljete po pošti na naslov: Osnovna šola Sečovlje, Sečovlje 78, 6333 Sečovlje.

Organ Občinske uprave Občine Piran, pristojen za predšolsko vzgojo, v začetku koledarskega leta s sklepom določi terminski plan javnega vpisa in sprejema otrok, ki je obvezen za vse javne vrtce, katerih ustanoviteljica ali soustanoviteljica je Občina Piran.

V primeru, da je vlog za sprejem več, kot je v vrtcu prostih mest, odloča o sprejemu Komisija za sprejem otrok v skladu s “Pravilnikom o sprejemu otrok”.

Vloga za sprejem otroka v vrtec

Pogodba o določitvi medsebojnih pravic in obveznosti

Izjava o spremembi programa

Rezervacija